Roeiersklassement

Naast een verenigingsklassement verdienen roeiers individueel ook punten. Het levert dus veel op om de wedstrijden te starten die binnen het klassement vallen, 1e kunt er gegarandeerd punten mee verdienen. Per wedstrijddag tellen de twee beste resultaten. Bij wedstrijden die over meerdere dagen lopen zullen op elke afzonderlijke dag punten worden toegekend. De snelste ploeg krijgt 10 punten, de tiende ploeg krijgt er 1 en alles daar tussenin.

De prijzen zullen in de categorieën J16, J18, M16 en M18 verroeid worden. Je bent automatisch ingeschreven. Het enige dat je hoeft te doen is meedoen met de wedstrijd en zorgen dat je punten haalt.

J18 | J16 | M18 | M16 |

 

J18

 


Ranking Naam Vereniging HR DRR WR ZRB ARB NSRF totaal
1 Arthur Bleumers Tromp 18 18
2 Jaap Noordman Leythe 18 18
3 Jorrit Heddema Tromp 18 18
4 Wietse Morreau Spaarne 8 10 18
5 Gijs Schwarz Spaarne 7 10 17
6 Mees van Nierop Spaarne 12 5 17
7 Pepijn Achterberg RIC 12 5 17
8 Sybren van Doorn Leythe 4 13 17
9 Joost Schwarz Spaarne 6 10 16
10 Jasper Joordens Leythe 5 10 15
11 Jip Uiters Maas 15 15
12 Joost Magermans DDS 15 15
13 Joost Boogaard DDS 2 12 14
14 Tycho Ambachtsheer DDS 2 12 14
15 Abel Westland Amstel 1 10 11
16 Cas Simons Willem III 10 10
17 Douwe Rigters Tromp 10 10
18 Ies Wiersma Willem III 10 10
19 Jack Mulder Tromp 10 10
20 Pelle Verhoeff Hemus 10 10
21 Quintus Dingeldein DDS 10 10
22 Stijn Meijssen Hemus 10 10
23 Timo van Helvoort Willem III 10 10
24 Daan van der Hoeven Spaarne 9 9
25 David van Velden Willem III 9 9
26 Floris Maarse Spaarne 9 9
27 Jaco Broeren Viking 9 9
28 Job Sesink Viking 9 9
29 Paolo Pantano RIC 9 9
30 Siemen Veenstra Basler 9 9
31 Sjoerd Scheper Willem III 9 9
32 Sjoerd van Loon TOR 9 9
33 Bas In ’t Velt Eem 8 8
34 David Laseur Eem 8 8
35 Nathan Remijnse Honte 8 8
36 Pieter Jongepier Honte 8 8
37 Roemer Janse Honte 8 8
38 Thijs Hoogenraad Honte 8 8
39 Elias Stoffers Maastrichtsche 1 6 7
40 Guus Mollee Spaarne 7 7
41 Idwer Doldersum Salland 7 7
42 Luc Willemsen Maas 7 7
43 Niels Elshove Thyro 7 7
44 Julius van Hulst Hertog 6 6
45 Mart Turksema Pampus 6 6
46 Teun Timmermans Hertog 6 6
47 Wart Stor Pampus 6 6
48 Aldo Pantano RIC 5 5
49 Hendrik Visscher Laak 5 5
50 Lukas Rijntalder Leythe 4 1 5
51 Robbe Mourits Spaarne 5 5
52 Jan Huib Veninga Neptunus 4 4
53 Max Wijnand Maastrichtsche 1 3 4
54 Jelmer Bennema Viking 3 3
55 Eli Brouwer Viking 2 2
56 Tomba Morreau Spaarne 2 2
57 Pieter van Diemen Jason 1 1
58 Said Orafa Jason 1 1

J16

 

Ranking Naam Vereniging HR DRR WR ZRB ARB NSRF Totaal
1 Guus Mollee Spaarne 20 18 38
2 Tomba Morreau Spaarne 10 18 28
3 Alexander Suyver Leythe 8 19 27
4 Ruben Kouwenhoven Leythe 9 18 27
5 Douwe Ruttenberg Leythe 3 19 22
6 Diederik Stuijfzand Maas 21 21
7 Julius Rupert Spaarne 20 20
8 Igor Nienhaus Willem III 13 5 18
9 Martijn Oortwijn Leythe 18 18
10 Robbe Mourits Spaarne 10 8 18
11 Severin Broekman Willem III 18 18
12 Sybren den Dekker Hoop 18 18
13 Koen van de Braak Hoop 17 17
14 Neo Festen Hoop 17 17
15 Hidde Lycklama Willem III 7 9 16
16 Maarten Stork Willem III 6 9 15
17 Maarten Vester Willem III 9 6 15
18 Chris Albers Leythe 2 11 13
19 Rinse van der Oord Leythe 13 13
20 Jort Kroeze Tromp 12 12
21 Luca Perotti Willem III 9 2 11
22 Bouke Hoekstra Willem III 1 9 10
23 Gianni Perotti Willem III 5 5 10
24 Jelle Bakker Hunze 10 10
25 Maarten Worm Willem III 8 2 10
26 Jaap Worm Willem III 9 9
27 Niels Reintjes Maas 9 9
28 Joost Reintjes Maas 8 8
29 Daan Gudde Tromp 7 7
30 Daan Meinardi Tromp 7 7
31 Guus van der Vegt Viking 7 7
32 Jonas Mulder Tromp 7 7
33 Joost van Asperen Willem III 7 7
34 Jorrit Oelderik Viking 7 7
35 Misha Schmidt Tromp 7 7
36 Ole Kuppens Willem III 7 7
37 Quinten de Cocq Viking 7 7
38 Ruben Bähre Viking 7 7
39 Wout Kruithof Tromp 7 7
40 Albert Segers Leythe 6 6
41 David de Groot Leythe 6 6
42 Jasper Simons Willem III 6 6
43 Max Waterreus Leythe 6 6
44 Merlijn Kools Amstel 6 6
45 Merlijn Teuben Leythe 6 6
46 Syb Andringa Amstel 6 6
47 Dies Lochtenberg Tromp 5 5
48 Jelle van Efferen Tromp 5 5
49 Melle Delfgaauw Hoop 5 5
50 Quinten van der Horst Tromp 5 5
51 Casper Pronk van hoogeveen Naarden 4 4
52 Floris Keune Naarden 4 4
53 Huib Wibbelink Naarden 4 4
54 Jens van Brakel Hemus 4 4
55 Lucas Keijzer Hunze 4 4
56 Matthijs Boschhuizen Hemus 4 4
57 Maurits van Altvorst Naarden 4 4
58 Dominique van Wijngaarden RIC 3 3
59 Enno van Lingen RIC 3 3
60 Joost Meinesz Leythe 2 2
61 Maarten Veninga Neptunus 2 2

M18

Ranking Naam Vereniging HR DRR WR ZRB ARB NSRF totaal
1 Hannah van der Sluijs Hunze 10 26 36
2 Maimoena Hulshof Hunze 10 22 32
3 Jildou Wassenaar Leythe 2 20 22
4 Veronique van der Borg DDS 3 19 22
5 Roos Luteijn Amstel 17 17
6 Janna Zwolle RIC 13 13
7 Femke Paulis Salland 10 10
8 Hannah Otterloo Leythe 10 10
9 Janey van As Roosendaalse 10 10
10 Lieve Nijland Roosendaalse 10 10
11 Pleun Bon Willem III 10 10
12 Anouk Beerens Spaarne 9 9
13 Lisa Bruijnincx Gouda 9 9
14 Nynke Steinmetz Spaarne 9 9
15 Wouke Mollema Hunze 9 9
16 Dagmar Westenbrink Naarden 8 8
17 Emma Tros Naarden 8 8
18 Fien van Westreenen Willem III 8 8
19 Adine de Keijzer Maas 7 7
20 Bente Lochtenberg Tromp 7 7
21 Isa van Dulken Tromp 7 7
22 Pau Koster Maas 7 7
23 Benthe Boonstra Laak 6 6
24 Birgit Cornelissen Maas 6 6
25 Isabel van Opzeeland Leythe 5 5
26 Susan Temming Tromp 4 4
27 Elke Schokking Tromp 1 1

 

M16

Ranking Naam Vereniging HR DRR WR ZRB ARB NSRF Totaal
1 Anna Meijers Tromp 19 19 38
2 Hannah Otterloo Leythe 10 20 30
3 Claire Fleming Maastrichtsche 9 20 29
4 Doortje Gompel Tromp 10 19 29
5 Marij Höppener Maastrichtsche 6 21 27
6 Nora Stokvis Tromp 9 17 26
7 Silje Kouwenhoven Leythe 6 18 24
8 India Dare Maastrichtsche 6 17 23
9 Sarah Breken Tromp 9 14 23
10 Fee Joordens Maastrichtsche 6 14 20
11 Marit van Ommeren Tromp 9 9 18
12 Melati Frisart Tromp 18 18
13 Lara Kleijwegt Leythe 15 15
14 Lauren de Hertog Amstel 15 15
15 Lucca-Lie Prins Amstel 15 15
16 Phaedra van der Molen Amstel 15 15
17 Wouke Mollema Hunze 4 9 13
18 Bloem Adam Naarden 12 12
19 Josephine van Grafhorst Spaarne 12 12
20 Fleur van Olderen Tromp 10 10
21 Sarah Vreeken Amstel 10 10
22 Annerijn Leegte Hemus 9 9
23 Floor Battjes Tromp 9 9
24 Floor Hurkmans Hemus 9 9
25 Fréderique Pals Hoop 9 9
26 Valerie Arends Tromp 9 9
27 Annelotte Maitland Gouda 8 8
28 Elina Ortolo Spaarne 8 8
29 Nadine Groos Spaarne 8 8
30 Puck Blom Spaarne 8 8
31 Rosemary Jansen Leythe 8 8
32 Bente Wassenaar Leythe 7 7
33 Henriëtte Maitland Gouda 7 7
34 Merle Combé Leythe 7 7
35 Trijntje van Doorn Leythe 7 7
36 Yanne Koudijs Naarden 7 7
37 Jana Akkerman Maas 6 6
38 Tabo Stekelenburg Willem III 6 6
39 Tirza den Hond Willem III 6 6
40 Brecht Boswinkel Naarden 5 5
41 Floor Hermans Naarden 5 5
42 Lisa Mos Naarden 5 5
43 Sarah Nordemann RIC 4 4
44 Celeste Blom Leythe 3 3
45 Emma Raven Tromp 3 3
46 Lieve Metzlar Leythe 3 3
47 Bente Ouderkerken Gouda 2 2
48 Eva Griep Neptunus 2 2
49 Jade Jamanika Viking 2 2
50 Gwendolyn Bloemen Hoop 1 1
51 Marlou Geraedts Hemus 1 1
52 Milou Verhoeff Hemus 1 1

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.